Konferencja Społeczny, polityczny i ekonomiczny wymiar „prawa do miasta”

pdm

Prawo do miasta to nie tylko kwestia sprawiedliwej dostępności do publicznych wartości i dóbr, ale również prawo do eliminowania negatywnych efektów zewnętrznych oddziałujących, w sposób powszechny, na wszystkich mieszkańców miast.

Jak ma wyglądać prawo do miasta w zurbanizowanym obszarze funkcjonalnym, który tworzy wartości publiczne w sieciowym, komplementarnym systemie?

Na te i inne pytania będą szukać odpowiedzi uczestnicy konferencji Społeczny, polityczny i ekonomiczny wymiar „prawa do miasta”. To kolejne wydarzenie w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2018, które odbędzie się tym razem 22 maja 2018 roku na Uniwersytecie Łódzkim.

W imieniu organizatorów zapraszamy 22 maja (wtorek) na godzinę 11.00 do Auli A3 Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Matejki 22/26 w Łodzi